• Co pomáhá proti bolesti v kotníku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co pomáhá proti bolesti v kotníku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co pomáhá proti bolesti v kotníku?

 • Jaký je název skladby užité cca mezi 4:45 a 5:45 pořadu Každý koš pomáhá 2011?

  Uznávám - je to mírně zvláštní otázka, ale tu melodii jsem v pořadu (viz archiv ČT - a href"http://www.ceskatelevize.czorady/10356707832-kazdy-kos-pomaha/21147129661/video/" rel"nofollow" http://www.ceskatelevize.cz/ hellip /a ) slyšel už podruhé, zní mi naprosto fantasticky, jenže tím spíš, že je čistě instrumentální, absolutně nemůžu zjistit název.Díky moc každému! -)

  Další informace


 • Co pomahá na vypadávání řas?

  Přes měsícem mi začaly vypadávat řasy, i přes to, že jsem vůbec nezměnila stravu, kosmetiku ani nejsem nemocná. Co s tím?

  Další informace


 • Když Rusko dneska vyhraje proti Finům půjdou proti Česku?

  MS Hokej 2015Doplňuji:sesednizkola: tys to asi nepochopil/a :-)

  Další informace


 • Proč se pro výron např. kotníku a výron semene používá stejné slovo, ač podstata je úplně jiná?

  Jak vysvětluje etymolog Jiří Rejzek původ slov. ronit‘po kapkách vypouštět ’,uronit, vyronit, výron.Všesl. - p. ronić ‘ztrácet, shazovat ze sebe’, .Psl. *roniti, původně nejspíš kauzativum s významem ‘působit, že něco klesá, padá’, lze srovnat s gót. ur-rannjan ‘působit, že něco vychází’ (srov. gót. rinnan ‘téci’, něm. rinnen tv.), příbuzné je snad i ř. rhanís ‘kapka’, rhaínō ‘kropím’.Výchozí ie. *ren-, *ron- ‘působit, že teče’ lze vyvodit z*er-en-od hojně rozšířeného ie. *er-, *or- ‘pohybovat’.Po nárazu praskne nějaká podkožní žilka a nastává výron krevní do okolního vaziva. Pro‘samovolný výron mužského semene’ se častěji používá slovo poluce.Ze střlat. pollutio, vlastně ‘znečištění, pokálení’, od lat. polluere ‘pokálet, znečistit, zhanobit’, jehož druhá část asi souvisí s lat. lutum ‘bláto, bahno’, lustrum ‘močál’. Jinak dnešní význam slova výron1. vytékání výtokmed. krevní výronmed. mít výron v kotníkumed. výron krve do mozkumed. předčasný výron semenehorn. výron plynůgeol. výron magmatu2. vyteklá míza, pryskyřice a href"http://www.nechybujte.cz/slovnik-soucasne-cestiny/v%C3%BDron" rel"nofollow" http://www.nechybujte.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak by měla vypadat kampaň proti drogám, aby to právě nebylo tak, že proti čemu se bojuje, to se posiluje?

  Každého hned za mlada poslat na měsíc do léčebny, aby se staral o ty, kteří už drogám propadli. Myslím, že to by byl nejlepší způsob prevence. Bohužel, zřejmě však nebude takový plán proveditelný.

  Další informace


 • Existuje nějaký poradce, který pomáhá nerozhodným budoucím podnikatelům vybrat si obor podnikání?

  Pokud ano, tak si určitě nechá dobře zaplatit. Podnikání je o nápadu, vytvořit něco, co bude v dané lokalitě unikátní a bude mít zisk. Pokud se teda nebavíme o koupení trafiky a prodávání novin.Dobrý nápad na podnikání má cenu zlata a nikdo ti jej nedá zadarmo. Dovedu si představit jen to, že přijdeš s hromadou návrhů a nějaký analytik ti řekne klady a zápory a nějaké percentuální šance na přežití / zisk. Ale nevím o nikom podobně zaměřeném.

  Další informace


  Dopisujete si emailem/poštou či přímo online s lidmi i v jiném jazyce než CZ/SK a pomáhá Vám to zlepšovat se v něm?

  Yes. :-》Dopisuju. Na youtube s každým. Občas na mne někdo vychrlí i ruštinu, tu taky v pohodě přečtu. Odepisuju však v AJ. Je to jednodušší.Někdo mi psal i portugalsky, tak jsem ho lechce usměrnil, že takhle ne- odepsal mi v AJ- to už jsem byl spokojen.

  Další informace


  Co má člověk dělat když nemá náladu ( také lenost ) na učení :D co pomáhá na to dostat chut?

  Protože když na to nemám náladu muzu u toho sedet 2 hodiny a stejnak nic neumím tak bych chtěla radu :D

  Další informace


 • Pomáhá kofola na podrážděný žaludek?

  Slyšel jsem na Internetu, že kofola zklidní podrážděný žaludek, je to skutečně pravda?

  Další informace


  Opakující se výron kotníku, mohl by být nebezpečný?

  Zdravím všechny. Rád bych se zeptal všech rádců, zda byste mi mohli.pomoct s následujícími otázkami. Asi rok a půl zpět jsem si přivodil první výron kotníku v životě, tehdy jsem asi 3 týdny nosil zpevněný kotník bez lékařské prohlídky a poté pomalu začal sportovat. Dva týdny zpět se mi přihodil výron a na stejný kotník. Byl jsem další den v nemocnici, kde mi doktor sdělil, že to nemá nic společného s prvním, že by se mi to stalo i přes to, jelikož jsem špatně doslapl při fotbale. Dnes jsem byl na sundání zinkoklihu, ale kotník je trošku větší než ten pravý ( to už byl po prvním vyléčení výronu a nevrátil se do původního stavu) a při chození kulham na nohu, jelikož mi nejde chodit normálně. Doktor dnes říkal, že je to v pořádku a měl bych to rozchodit. Také mi první doktor řekl, že voda se prý v kotníku nevytvori, že je to blbost. Můžete prosím poradit, jestli bych to měl řešit s kvalifikovanějším doktorem nebo dát tomu čas a počkat zda se nepřihodí další výron a až poté to nějak více řešit? Díky všem moc za rady.Poznámky: Oba výrony se mi přihodilo při sportu ( první jsem sklouznul na míčku, druhý jsem doslapl na dva různé povrchy chodidlem)Vyronový kotník je dvakrat větší než zdravý i po dvou týdnech léčení.

  Další informace


  Natažený vaz v kotníku - doporučíte mazání?

  Podvrtla jsem si docela škaredě kotník, dvakrát jsem byla u doktorky, škrobák, na RTG nenašla vážnější poškození. Chodím skoro bez bolesti, ale nemůžu propnout špičku směrem dolů. Hodně mě táhne přední vaz a i když to poctivě rozcvičuju dle instrukcí, nezdá se, že by to povolovalo. Nemáte zkušenosti s nějakou mastí, která by pomohla vaz rychleji zhojit a zklidnit, prostě změkčit ?

  Další informace


  Má vyvrknutí kotníku trvalé následky?

  Včera o tělesné výchově jsem si vyvrkl kotník. Způsobil jsem si to sám nedbalostí nepřímou, tzv. to byla nehoda. Stalo se to při vraní fotbalu.Úraz byl zaevidován a po škole mě paní mistrová odvezla autem domů a o několik hodin později jsem s mamkou jel do nemocnice na pohotovost, kde opravdu zjistili, že mám vyvrklý kotník, a tak mi zdravotní sestra obvázala nohu a pak jsem autobusem jeli domů.Doma jsem odpočíval a mamka mi namazala kotník léčivou mastí (po sundání gázy) a druhý den jsem nešel do školy.Do školy nebudu chodit celý týden a pak už už ano.Myslíte si, že moje vyvrknutí kotníku nebude mít trvalé následky, když vezmeme v potaz, že jsem bez zbytečného odkladu vyhledal lékařskou pomoc a zbytek týdne budu odpočívat?

  Další informace


  Co vám pomáhá na rozpraskané koutky rtů?

  Nevím si s tím rady

  Další informace


  Co pomáhá na nespavost?

  Nespavosti mívám v obdobích úplňku, kdy obloha je silně osvětlena. Nějak náměsiční nejsem (že bych chodil se zavřenými oči po bytě), neporadíte, co s nespavostí?

  Další informace


  Co pomaha na rýmu a na kašel? Dík

  cibule v syrovém stavu. Nelekněte toho, že kašel i rýma se na chvíli zhorší, budete potřebovat kapesník i při kašli - to je tím, že odchází. Boj významně podpoří i cibulová šťáva (2 - 3 větší cibule nakrájíme na kostičky a prosypeme cukrem, aby pustily šťávu, kterou pak průběžně pijeme. Nic moc dobrého, ale zabírá.Kdyby Vám bylo divné, že totéž jsem tu psal před časem proti angíně, je to tím, že cibule je univerzální přírodní všelék. Na kašel a rýmu zabírá zrovna tak - vyzkoušeno.

  Další informace


  Co pomaha na natazene trislo?

  Je lepsi hrejiva nebo chladici emulze? Popr. nejaka sauna? Budu rad za kazdou radu

  Další informace


  Co dělat proti bolesti po vytržení moudráků?

  Pokud už tato situace nastala, možná se ti vytvořilo t.zv. suché lůžko a to bolí jako ďas. Já trpěla hrozně, musela jsem ob den i o víkendech na zubní, aby mi vyměnili drén. Jenže stačí na to antibiotika, ale zřejmě si o ně budeš muset říct.

  Další informace


 • tvarování plastu - boty lyžařské, bruslařské, kvůli nestandardnímu kotníku  Další informace


  Zdravím,mám asi 4 měsíčního kocourka,je to miloušek,ale občas, zautočí na nohy v oblasti kotníku.Jak ho to mám odnaučit?

  Když zaútočí, tak na něj hodně nahlas zasyčet přibližně podobně, jako to kočky dělají. Po několika dalších takto odměněných útocích si to kotě už bude rozmýšlet.

  Další informace


  Co opravdu pomáhá proti klíšťatům u psů?

  Vim, ze se to tu uz hodnekrat resilo ale odpovedi jsou vetsinou radu let stare a proto se zeptam - co opravdu pomaha proti klistatum? Nechci davat nekolik stovek za obojek, u ktereho to je bud a nebo viz. zkusenosti na Heurece (alergie, neucinnost..)Mam rocni Shibu a denni boj s klistaty si fakt nepreju, takze bych rad slysel vase zkusenosti a rady.Diky!

  Další informace