• Má smysl se v dnešní době učit obor - Zemědělec - farmář nebo Opravář zemědělských strojů? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Má smysl se v dnešní době učit obor - Zemědělec - farmář nebo Opravář zemědělských strojů?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Má smysl se v dnešní době učit obor - Zemědělec - farmář nebo Opravář zemědělských strojů?

  • Jaké dávat v dnešní době kapesné dceři (9 let)?



    Další informace


    Lze v dnešní době mít domluvené psychologické sezení přes Skype nebo je to placeno?



    Další informace


    Zemedelec nebo zednik



    Další informace


  • Existuje už v dnešní době v nejnovějších autech něco takového jako senzor, který by auto automaticky zpomalil...



    Další informace


    Kdyby ztroskotal Titanic v dnešní době, přišla by pomoc dříve? Zachránilo by se víc lidí?



    Další informace


    Jak se nazývá zařízení, které obstarává pohon u zemědělských strojů?



    Další informace


    Jakých strojů je podle vás ve vzduchu více- špionážních anebo dopravních?



    Další informace


  • Je vůbec v dnešní době možné cestovat sám a na vlastní pěst?



    Další informace


  • Kdyby se mel v dnesni dobe vyvijet pocitac ? Bylo by to snazsi ?



    Další informace


  • Je odvážné v dnešní době prodat televizi či být bez ní?

    Obešli se bez ní lidé už od nepaměti a měli plnohodnotný život. Do té doby, než někdo sestrojil TV a ta se brzo rozšířila až tak, že se stala jakýmsi standardem pro domácnost. Kdo na ni měl, tak si ji většinou pořídil. Dalo by se připustit, že si TV dokázala zotročit většinu světa a lidi ji prostě musí mít? Nemluvím o tom, jak často se na ni kdo dívá, ale i o jejím vlastnictví. Prostě nad námi vyhrála. :) TV doma máme, ale kdyby nebylo rodičů, tak jí šoupnu do bazaru.PS: Není potřeba poukazovat na jiné závislosti jako PC, alkohol, cigarety atd, protože na to se neptám. :)Bylo by to moc lehké svést to tak, že každý má nějakou závislost. :) Bavme se prosím jen přímo o TV.Budu rád za vaše komentáře.- Jo a prodáte TV, či jste v jejím vlastnictví/moci? :)Já už na ni více jak 10 let nekoukám a je mi totálně ukradená.

    Další informace